Компанія "Дитячий майданчик"
Працюємо з Прозоро

Гiрки

Порівняння товару (0)


G11 - Гiрка мала
G11 - Гiрка мала

G-11 Гірка маленька.  Гірка - це улюблена розвага всіх діточок, і без цього елемента складно у..

9 500 грн.

G12 | Гiрка велика
G12 | Гiрка велика

G-12 Гірка велика.  Ярка і барвиста гірка подарує дітям сплеск емоцій і радості.  Без цьо..

13 500 грн.

G13 | Гiрка "Птаха"
G13 | Гiрка "Птаха"

G-13 Гірка «Птаха».Гірку люблять усі без винятку.  Однак часто малюкам доводиться просто стоя..

10 800 грн.

G14 | Гiрка
G14 | Гiрка

G-14 Гірка.  Гірка варто в числі обов'язкових елементів на дитячому майданчику.  Кожна ди..

7 600 грн.

G15 | Гiрка
G15 | Гiрка

 G-15 Гірка.  Яскрава і безпечна гірка - обов'язковий елемент на дитячому майданчику.&nb..

7 500 грн.

G16 | Гiрка "Малюк"
G16 | Гiрка "Малюк"

G-16 Гірка "Малюк". Високоякісна і безпечна модель гірки, яка подарує дітям море радості ..

7 900 грн.

G17 | Гiрка "Хвиля"
G17 | Гiрка "Хвиля"

 G17 Гірка «Хвиля».  Гірка «Хвиля» - це оригінальне втілення обов'язкового елемента на ди..

15 500 грн.

G18 | Гiрка "Верблюд"
G18 | Гiрка "Верблюд"

G-18 Гірка «Верблюд».  Оригінальна гірка високої якості з продуманими елементами для безпеки д..

12 000 грн.

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Чому купити гірку так важливо при облагороджування дитячого майданчика?  Яку роль має цей елемент у розвитку дітей, і на якому місці стоїть в числі улюблених розваг дітвори?  Давайте розберемося.

Чи варто купувати гірку для дитячого майданчика?

 Задавши будь-якій дитині питання «Щоб ти хотів бачити на дитячому майданчику», однозначно насамперед ми почуємо: «Гірку!».  Це обладнання дозволяє виплеснути енергію хлопчиків і дівчаток, насолодитися швидким спуском з вітерцем, оздоровитися на свіжому повітрі і зарядитися позитивними емоціями.

 Гірка - це не просто розвага, це помічник у фізичному розвитку дитини.  В процесі гри тренується спритність, швидкість руху, почуття координації, уважність, зміцнюються всі групи м'язів.  Дитина, веде активний спосіб життя і отримує задоволення від дозвілля, росте здоровим, міцним і з відмінними розумовими здібностями.  Отже, відповідь на поставлене запитання очевидний, купити гірку для дитячого майданчика ВАРТО!

Де?  Яку?  І скільки?

 А ці питання однозначно з'являться після того, як ви переконаєтеся в важливості і обов'язковій наявністі гірки на дитячому майданчику.

 Наша компанія «Дитячий майданчик» пропонує великий вибір гірок, купити які можна прямо на сайті, не виходячи з дому, в кілька кліків.  У нашому асортименті:

·        Гірки для малюків від 1 року і для підлітків;

·        Гірки для встановлення на території власних будинків для приватного використання, і для великих міських майданчиків;

·        Гірки в класичному дизайні і оригінальному оформленні.

 Кожна модель унікальна, особлива, але їх всіх об'єднують відмінні характеристики.  У виробництві використовуються якісні металеві конструкції і деталі, вологостійка деревина.  Покриттям служить порошкова екологічно чиста фарба.  Безпечна експлуатація гарантується надійним кріпленням усіх частин обладнання один до одного, захистом гострих кінців кріплень спеціальними пластиковими ковпачками, встановлення з можливістю бетонування основи конструкції.

 Ми є виробниками елементів для дитячих майданчиків і прямими постачальниками, наші клієнти купують товар по його реальній ціні, без накруток і відсотків за роботу перекупників, отримуючи можливість економити і здійснювати ще більше корисних придбань.

 Повернемося до питань «Де?  Яку?  І за скільки? ».  У нас купити гірку на будь-який смак недорого можна прямо зараз!  Не втрачайте часу!  Створіть райський куточок для розваг своїм дітям!  Купуйте якісне обладнання для дитячих майданчиків на нашому сайті.  При виникненні питань, наш менеджер завжди готовий дати консультацію.

 


Top